معرفی شرکت کارگزاری توسعه فردا

شرکت کارگزاری توسعه فردا در تاریخ 19 اسفند ماه 1374 تحت شماره 120249 در اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است.

  • سرمایه فعلی شرکت 1000 میلیارد ریال بوده که مبلغ آن تماماً پرداخت شده است. دفتر مرکزی شرکت در استان تهران واقع است. این شرکت با توجه به سابقه خویش در امر ارائه خدمات کارگزاری، الویت اصلی خود را ارایه خدمات نوین و متمایز به مشتریان خویش قرار داده است.
خدمات توسعه فردا

شرکت می­تواند به هر یک از فعالیت­های روبه رو مبادرت ورزد مشروط به اینکه مجوزهای مربوطه را از سازمان دریافت نماید. شرکت کارگزاری توسعه فردا در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان خود خدمات متمایزی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد در بورس اوراق بهادار ارائه می نماید.

خدمات مالی و مشاوره ای

مدیریت صندوق­ های سرمایه ­گذاری - نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار و دریافت مجوز عرضه - بازاریابی برای فروش اوراق بهادار - مشاوره و انجام کلیه امور اجرایی برای پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هر یک از بورس­ ها و بازارهای خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه کننده کالاها و مشاوره در زمینه های زیر: - قیمت­ گذاری اوراق بهادار - روش فروش و عرضه اوراق بهادار - طراحی اوراق بهادار - خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار - سرمایه ­گذاری - مدیریت ریسک - ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکتها - طراحی و تشکیل نهادهای مالی

معامله گری و بازارگردانی

معامله اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قراردادهای آتی برای دیگران وبه حساب آنها یا به نام و حساب خود - معاملات کالاهای پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آنها - بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شدهheading

26

سال سابقه شرکت

10

شعبه در سراسر کشور

8

مجوز فعالیتی

1000

میلیارد ریال سرمایه

ارتباط با کارگزاری

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات با ما تماس بگیرید.

91070704 | 79641000

دفتر مرکزی: تهران، پاسداران شمالی، تنگستان چهارم، مجتمع تجاری-اداری حیات سبز، طبقه دوم، واحد207

heading